GKS TYCHY – PGE FKS STAL MIELEC 2:4

25.kolejka Fortuna 1 Liga
GKS TYCHY – PGE FKS STAL MIELEC (1:1) 2:4
niedziela 14 czerwca 2020, godz.15.10
Stadion Miejski przy ul. Edukacji 7 w Tychach
Transmisja Polsat Sport

Bramki:
1:0 – 44 min – 11. Szymon Stasik (sam.)
1:1 – 45+2 min – 7. Maciej Domański
2:1 – 60 min – 5. Maciej Mańka
2:2 – 69 min – 10. Mateusz Mak
2:3 -82 min – 22. Mateusz Bodzioch
2:4 – 90 min – 14. Michał Żyro

GKS: 91. Konrad Jałocha – 3. Łukasz Sołowiej, 4. Marcin Biernat, 5. Maciej Mańka © (83′ 8. Łukasz Grzeszczyk), 13. Łukasz Moneta (75′ 96. Wojciech Szumilas), 15. Jan Biegański (67′ 14. Dario Kriśto), 17. Sebastian Steblecki, 20. Bartosz Szeliga, 22. Wilson Kamavuaka, 24. Dominik Połap, 32. Szymon Lewicki
Rezerwowi: 53. Marek Igaz – 7. Jakub Piątek, 8. Łukasz Grzeszczyk, 9. Dawid Kasprzyk, 14. Dario Kriśto, 19. Michał Staniucha, 27. Mateusz Piątkowski, 77. Kacper Piątek, 96. Wojciech Szumilas
Trener: Ryszard Komornicki

STAL:  33. Jakub Wrąbel (46′ 13. Rafał Strączek) – 7. Maciej Domański (57′ 9. Andreja Prokić), 8. Maciej Urbańczyk, 10. Mateusz Mak, 11. Szymon Stasik (64′ 77. Jakub Bartosz), 14. Michał Żyro, 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger © , 24. Lukas Bielak
Rezerwowi: 13. Rafał Strączek – 4. Adrian Skrzyniak, 9. Andreja Prokić, 16. Bartłomiej Kiełbasa, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

Żółta kartka:
56 min – 24. Lukas Bielak
58 min – 11. Szymon Stasik

Sędzia: Kornel Paszkiewicz
Widzów: bez udziału publiczności
Pogoda: pochmurno w temp.21°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
14.06.20 Tychy: GKS Tychy
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3