PGE FKS STAL MIELEC – STOMIL OLSZTYN 1:0

26.kolejka Fortuna 1 Liga
PGE FKS STAL MIELEC – STOMIL OLSZTYN (1:0)
czwartek 18 czerwca 2020, godz.18.10
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
Transmisja Polsat Sport

STAL: 13. Rafał Strączek – 5. Mateusz Żyro, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić (51′ 11. Szymon Stasik), 10. Mateusz Mak (74′ 25. Wojciech Lisowski), 14. Michał Żyro, 17. Bartosz Nowak (72′ 96. Robert Dadok), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger © , 77. Jakub Bartosz
Rezerwowi: 29. Damian Primel, 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak, 7. Maciej Domański, 11. Szymon Stasik, 1. Mateusz Dudek, 18. Bartosz Bajorek, 25. Wojciech Lisowski, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

Żółta kartka:
33 min – 22. Mateusz Bodzioch
46 min – 22. Mateusz Bodzioch

Czerwona kartka:
46 min – 22. Mateusz Bodzioch (2x żółta)

STOMIL:  82. Piotr Skiba – 6. Jonatan Straus, 9. Szymon Sobczak, 15. Jakub Tecław (73′ 31. Maciej Pałaszewski), 16. Koki Hinokio, 18. Janusz Bucholc © , 23. Jurich Carolina, 24. Sam Van Huffel (67′ 11. Mateusz Gancarczyk), 44. Serafit Szota, 63. Wojciech Hajda (53′ 10. Artur Siemaszko), 97. Wiktor Biedrzycki
Rezerwowi: 13. Michał Leszczyński, 3. Lukas Kuban, 4. Jakub Mosakowski, 5. Grzegorz Lech, 10. Artur Siemaszko, 11. Mateusz Gancarczyk, 22. Jakub Staszak, 31. Maciej Pałaszewski, 99. Mateusz Bondarenko
Trener: Adam Majewski

Żółta kartka:
41 min – 9. Szymon Sobczak

Sędzia: Tomasz Wajda
Widzów: bez udziału publiczności
Pogoda: pochmurno w temp.23°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3