GKS BEŁCHATÓW – PGE FKS STAL MIELEC 2:1

27.kolejka Fortuna 1 Liga
GKS BEŁCHATÓW – PGE FKS STAL MIELEC (1:1)
niedziela 21 czerwca 2020, godz.15.00
GIEKSA Arena przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie
Transmisja Ipla.tv

Bramki:
1:0 – 9 min – 14. Bartosz Biel
1:1 – 16 min – 17. Bartosz Nowak
2:1 – 88 min – 14. Bartosz Biel

GKS: 12. Daniel Niźnik – 5. Michał Kołodziejski, 8. Paweł Czajkowski, 13. Artur Golański (69′ 7. Bartłomiej Bartosiak), 14. Bartosz Biel, 15. Wiktor Putin, 16. Mikołaj Grzelak (77′ 2. Mateusz Szymorek), 18. Patryk Winsztal, 19. Adrian Małachowski, 21. Mariusz Magiera ©, 70. Marcin Sierczyński
Rezerwowi: 22. Kewin Komar – 2. Mateusz Szymorek, 6. Kacper Kondracki, 7. Bartłomiej Bartosiak, 10. Dawid Flaszka, 11. Emile Laurent Diokel Thiakane, 45. Bartłomiej Lisowski, 59. Przemysław Zdybowicz, 77. Damian Warnecki
Trener: Marcin Węglewski

Żółte kartki:
34 min – 19. Adrian Małachowski
76 min – 7. Bartłomiej Bartosiak

STAL: 13. Rafał Strączek – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 8. Maciej Urbańczyk, 10. Mateusz Mak (55′ 9. Andreja Prokić), 14. Michał Żyro, 17. Bartosz Nowak (72′ 96. Robert Dadok), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 23. Krystian Getinger ©, 24. Lukas Bielak. 77. Jakub Bartosz (26′ 25. Wojciech Lisowski)
Rezerwowi: 29. Damian Primel, 33. Jakub Wrąbel – 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak, 9. Andreja Prokić, 11. Szymon Stasik, 25. Wojciech Lisowski, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

Żółte kartki:
6 min – 77. Jakub Bartosz
26 min – 24. Lukas Bielak

Sędzia: Wojciech Krztoń
Widzów:
Pogoda: pochmurno w temp.22°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3