PGE FKS STAL MIELEC – RADOMIAK RADOM 2:0

28.kolejka Fortuna 1 Liga
PGE FKS STAL MIELEC – RADOMIAK RADOM (2:0)
sobota 27 czerwca 2020, godz.17.40
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
Transmisja Polsat Sport

BRAMKI:
1:0 – 6 min – 22. Mateusz Bodzioch
2:0 – 34 min – 17. Bartosz Nowak (k)

STAL: 33. Jakub Wrąbel – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański (64′ 9.Andreja Prokić), 8. Maciej Urbańczyk, 10. Mateusz Mak, 11. Szymon Stasik (87′ 3. Łukasz Seweryn), 14. Michał Żyro (65′ 96. Robert Dadok), 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger ©
Rezerwowi: 13. Rafał Strączek – 2. Mateusz Chmielowiec, 3. Łukasz Seweryn, 9. Andreja Prokić, 12. Adam Kramarz, 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

RADOMIAK: 1. Cezary Miszta – 4. Maciej Świdzikowski © (30′ 30. Mateusz Kryczka), 7. Mateusz Michalski, 10. Rafał Makowski, 11. Michał Kaput, 14. Damian Jakubik, 16. Mateusz Cichocki, 22. Maciej Górski (73′ 70. Fundambu Merveille), 33. Dawid Abramowicz, 55. Meik Karwot, 77. Patryk Mikita (77′ 90. Jakub Nowakowski)
Rezerwowi:
30. Mateusz Kryczka, 6. Adam Banasiak, 8. Mateusz Lewandowski, 9. Leandro Pereira, 20. Kacper Pietrzyk, 70. Fundambu Merveille, 90. Jakub Nowakowski, 97. Dominik Sokół
Trener: 
Dariusz Banasik

Czerwona kartka:
32 min – 1. Cezary Miszta

Żółta kartka:
42 min – 14. Damian Jakubik
52 min – 11. Michał Kaput
81 min – 16. Mateusz Cichocki

Sędzia: Paweł Malec
Widzów: 1710
Pogoda: upalnie w temp.27°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
27.06.20 Mielec: Radomiak Radom
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów 1:2
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3