GKS 1962 JASTRZĘBIE – PGE FKS STAL MIELEC 1:2

29.kolejka Fortuna 1 Liga
GKS 1962 JASTRZĘBIE – PGE FKS STAL MIELEC 1:2 (0:1)
wtorek 30 czerwca 2020, godz.20.40
Stadion Miejski przy ul. Harcerskiej 14b w Jastrzębiu Zdroju
Transmisja Polsat Sport

Bramki:
0:1 – 44 min – 5. Michał Bojdys (sam.)
1:1 – 58 min – 28. Kamil Adamek
1:2 – 90+2 min – 23. Krystian Getinger


GKS: 1. Grzegorz Drazik – 5. Michał Bojdys, 6. Łukasz Norkowski, 9. Petr Galuska (74′ 3. Mateusz Słodowy), 10. Farid Ali (80′ 32. Bartosz Jaroszek), 16. Dominik Kulawiak, 17. Kamil Szymura ©,
20. Damian Tront, 21. Marek Mroz (70′ 8. Kamil Jadach), 28. Kamil Adamek, 94. Dawid Gojny

Rezerwowi: 81. Mariusz Pawełek – 3. Mateusz Słodowy, 7. Patryk Skórecki, 8. Kamil Jadach, 19. Łukasz Gajda, 22. Filip Karmański, 23. Daniel Liszka, 24. Michał Mydlarz, 32. Bartosz Jaroszek
Trener: Jarosław Skrobacz

Żółte kartki:
7 min – 20. Damian Tront
19 min – 16. Dominik Kulawiak

STAL: 33. Jakub Wrąbel – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić (90+3 96. Robert Dadok), 11. Szymon Stasik, 14. Michał Żyro (64′ 10. Mateusz Mak), 17. Bartosz Nowak (90+4 24. Lukas Bielak), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger ©

Rezerwowi: 29. Damian Primel – 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak, 10. Mateusz Mak, 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

Żółte kartki:
47 min – 14. Michał Żyro
53 min – 22. Mateusz Bodzioch

Sędzia: Marcin Kochanek
Widzów:
Pogoda: słonecznie w temp.20°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
30.06.20 Jastrzębie: GKS Jastrzębie 2:1
27.06.20 Mielec: Radomiak Radom 2:0
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów 1:2
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3