SANDECJA NOWY SĄCZ – PGE FKS STAL MIELEC 2:1

31.kolejka Fortuna 1 Liga
SANDECJA NOWY SĄCZ – PGE FKS STAL MIELEC (2:1)
piątek 10 lipca 2020, godz.17.40
Stadion Miejski im. Ojca Władysława Augustynka przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu
Transmisja Polsat Sport

Bramki:
1:0 – 25 min – 28. Michal Piter Bucko
2:0 – 34 min – 20. Maciej Korzym
2:1 – 44 min – 17. Bartosz Nowak

SANDECJA: 1. Daniel Bielica – 4. Marcin Flis, 5. Dawid Szufryn ©, 11. Dominik Kun, 13. Radosław Kanach, 17. Adrian Basta, 20. Maciej Korzym, 27. Damian Chmiel (74′ 9. Adrian Danek), 28. Michal Piter Bucko, 33. Bartłomiej Kasprzak (56′ 16. Michał Walski), 91. Mateusz Klichowicz (63′ 19. Kamil Ogorzały)

Rezerwowi: 74. Konrad Mrózek, 7. Grzegorz Baran, 9. Adrian Danek, 16. Michał Walski, 19. Kamil Ogorzały, 21. Tadeusz Socha, 23. Jan Kuźma, 24. Mariusz Gabrych, 34. Miłosz Kałahur

Trener: Marcin Jałocha

Żółte kartki:
62 min – 4. Marcin Flis
81 min – 9. Adrian Danek
90 min – 1. Daniel Bielica

STAL: 33. Jakub Wrąbel – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 8. Maciej Urbańczyk, 10. Mateusz Mak (69′ 9. Andreja Prokić), 11. Szymon Stasik, 14. Michał Żyro, 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewic (79′ 96. Robert Dadok), 22. Mateusz Bodzioch (46′ 24. Lukas Bielak), 23. Krystian Getinger ©

Rezerwowi: 13. Rafał Strączek – 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak, 9. Andreja Prokić, 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 96. Robert Dadok

Trener: Dariusz Marzec

Żółta kartka:
21 min – 22. Mateusz Bodzioch
42 min – 7. Maciej Domański

Sędzia: Damian Sylwestrzak
Widzów: 
Pogoda: upalnie w temp.30°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
10.07.20 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 1:2
04.07.20 Mielec: Odra Opole 1:1
30.06.20 Jastrzębie: GKS Jastrzębie 2:1
27.06.20 Mielec: Radomiak Radom 2:0
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów 1:2
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3