PGE FKS STAL MIELEC – CHROBRY GŁOGÓW 1:0

32.kolejka Fortuna 1 Liga
PGE FKS STAL MIELEC – CHROBRY GŁOGÓW (0:0)
wtorek 14 lipca 2020, godz.20.40
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
Transmisja Polsat Sport

Bramki:
1:0 – 57 min – 7. Maciej Domański

STAL: 33. Jakub Wrąbel – 5. Mateusz Żyro, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić, 10. Mateusz Mak, 11. Szymon Stasik, 14. Michał Żyro (86′ 96. Robert Dadok), 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz (46′ 7. Maciej Domański), 23. Krystian Getinger ©, 24. Lukas Bielak

Rezerwowi: 13. Rafał Strączek – 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak, 7. Maciej Domański, 12. Adam Kramarz, 22. Mateusz Bodzioch, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 96. Robert Dadok

Trener: Dariusz Marzec

Żółta kartka:
74 min – 5. Mateusz Żyro

CHROBRY: 25. Michał Szromnik – 6. Jarosław Ratajczak, 7. Miłosz Kozak, 8. Szymon Drewniak, 10. Maksymilian Banaszewski, 11. Mikołaj Lebedyński (78′ 99. Damian Kowalczyk), 16. Robert Mandrysz, 18. Michał Ilków Gołąb © , 19. Marcel Ziemann (78′ 87. Damian Piotrowski), 24. Kamil Juraszek, 28. Krzysztof Kubica

Rezerwowi: 97. Adam Makuchowski – 9. Adam Antochów, 15. Maciej Diduszko, 17. Mateusz Kulchawy, 77. Dominik Piła, 87. Damian Piotrowski, 99. Damian Kowalczyk
Trener: Ivan Durdević

Żółta kartka:
77 min – 11. Mikołaj Lebedyński
90 min – 16. Robert Mandrysz

Sędzia: Grzegorz Kawałko
Widzów: 1710
Pogoda: słonecznie w temp.17°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
14.07.20 Mielec: Chrobry Głogów
10.07.20 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 1:2
04.07.20 Mielec: Odra Opole 1:1
30.06.20 Jastrzębie: GKS Jastrzębie 2:1
27.06.20 Mielec: Radomiak Radom 2:0
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów 1:2
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3