ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PGE FKS STAL MIELEC 0:3

33.kolejka Fortuna 1 Liga
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PGE FKS STAL MIELEC (0:1)
piątek 17 lipca 2020, godz.17.40
Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu
Transmisja Polsat Sport

Bramki:
0:1 – 22 min – 10. Mateusz Mak
0:2 – 46 min – 14. Michał Żyro
0:3 – 51 min – 14. Michał Żyro

ZAGŁĘBIE:  13. Krystian Stępniowski – 16. Dawid Ryndak (62′ Quentin Seedorf), 25. Piotr Polczak, 5. Kacper Łopata, 29. Markas Beneta, 30. Patryk Małecki (62′ 9. Mateusz Szwed ), 21. Tomasz Hołota (83′ 6. Bartłomiej Babiarz), 17. Kacper Radkowski, 8. Szymon Pawłowski ©, 11. Patryk Mularczyk, 99. Fabian Piasecki

Rezerwowi: 23. Marko Pardijić – 6. Bartłomiej Babiarz, 7. Tomasz Nawotka, 9. Mateusz Szwed, 14. Filip Karbowy, 18. Rubio, 22. Quentin Seedorf, 27. Rafał Grzelak, 98. Wojciech Słomka

Trener: Krzysztof Dębek

Żółta kartka:
62 min – 29. Markas Beneta

STAL: 33. Jakub Wrąbel – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 8. Maciej Urbańczyk, , 10. Mateusz Mak (83′ 77. Jakub Bartosz), 11. Szymon Stasik (84′ 12. Adam Kramarz), 14. Michał Żyro, 17. Bartosz Nowak, 23. Krystian Getinger ©, 24. Lukas Bielak,
96. Robert Dadok (62′ 20. Grzegorz Tomasiewicz)

Rezerwowi: 13. Rafał Strączek – 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak,
9. Andreja Prokić, 12. Adam Kramarz, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz,
Trener: Dariusz Marzec

Żółta kartka:
57 min – 7. Maciej Domański

Sędzia: Jacek Małyszek
Widzów: 
Pogoda: pochmurno w temp.18°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
17.07.20 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec
14.07.20 Mielec: Chrobry Głogów 1:0
10.07.20 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 1:2
04.07.20 Mielec: Odra Opole 1:1
30.06.20 Jastrzębie: GKS Jastrzębie 2:1
27.06.20 Mielec: Radomiak Radom 2:0
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów 1:2
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3