CLJ: NIEUDANY WYJAZD

Centralna Liga Juniorów
MKS KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – FKS STAL MIELEC 4:2
środa 30 kwietnia, godz.16.30
Stadion KSZO przy ul.Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podopieczni trenera Janusza Białka grali w następującym składzie:

1. Jakub Kozłowski, 3. Mateusz Harchut, 4. Maciej Kardyś, 5. Patryk Tetlak, 6. Eryk Dudek (46′ 17. Kamil Partyka) (86′ 14. Michał Domański), 8. Michał Szlachetka 56.GOL!, 10. Grzegorz Płatek, 11. Damian Bożek (46′ 13. Radosław Jabłoński 75.GOL!), 16. Piotr Żarów,  19. Kamil Wietecha (46’15. Jakub Łuc), 26. Wojciech Mącior i rezerwowi: 12. Marcin Wieczerzak, 9. Kamil Rokita, 18. Patryk Krzywda

Tabela:
1. Wisła Kraków 17 36 38-14
2. Cracovia Kraków 17 35 48-27
3. Stal Mielec 18 32 26-19
4. Korona Kielce 17 30 44-20
5. Stal Rzeszów 17 28 40-14
6. Wisła Puławy 17 27 25-28
7. KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 18 22 21-22
8. Sandecja Nowy Sącz 17 21 24-34
9. Stal Stalowa Wola 17 20 31-32
10. Juventa Starachowice 17 18 31-40
11. Widok Lublin 17 17 29-31
12. Górnik Łęczna 17 4 14-91

Mecze:
12.kolejka: WISŁA PUŁAWY – STAL MIELEC 1:2
niedziela 16 marca, godz.16.00

13.kolejka: STAL MIELEC – JUVENTA STARACHOWICE 2:0
sobota 22 marca, godz.15.00

14.kolejka: STAL STALOWA WOLA – STAL MIELEC 0:0
niedziela 30 marca, godz.11.00

15.kolejka: STAL MIELEC – WIDOK LUBLIN 1:2
niedziela 6 kwietnia, godz.15.00

16.kolejka: WISŁA KRAKÓW – STAL MIELEC 1:0
niedziela 13 kwietnia, godz.13.00

17.kolejka: STAL MIELEC – STAL RZESZÓW 2:1
niedziela 27 kwietnia, godz.15.00 

18.kolejka: KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI – STAL MIELEC
środa 30 kwietnia, godz.16.30

19.kolejka: STAL MIELEC – GÓRNIK ŁĘCZNA
niedziela 11 maja, godz.15.00

20.kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – STAL MIELEC
niedziela 18 maja, godz.15.00

21.kolejka: KORONA KIELCE – STAL MIELEC
niedziela 25 maja, godz.13.00

22.kolejka: STAL MIELEC – CRACOVIA KRAKÓW
niedziela 1 czerwca, godz.13.00

Fot. PZPN
_________________________________________________________
Stal Mielec, tradycja, wychowanie, dzieci, młodzież