Dobrowolscy wspierają Biało – Niebieskich! Dziękujemy, że jesteście z Nami!

Od 1990 roku łączymy smakiem pokolenia.

Był rok 1990, kiedy Stanisław Dobrowolski wraz z synem Adamem założyli zakład mięsny. W późniejszych latach dołączyli do nich pozostali synowie. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 600 pracowników i łączy technologię z troską o to, by wędliny wadowickie były najlepszymi produktami dla Twojej rodziny.

Kluczem do sukcesu Dobrowolskich jest wnikliwa analiza rynku mięsnego i panujących na nim trendów, dzięki łączeniu tradycji ze zmieniającymi się gustami konsumentów, firma stale osiąga sukcesy.

Dobrowolscy od zawsze preferują polskie mięso pozyskiwane z tradycyjnego chowu. Współpraca z lokalnymi hodowcami oraz dbałość o środowisko naturalne idą w parze z dbałością o ekologię, która od zawsze była wpisana w misję firmy.

Miło nam poinformować, iż w ostatnim czasie produkty firmy Dobrowolscy zostały nagrodzone w wielu prestiżowych konkursach i programach.
Wyróżnienia otrzymały produkty linii Bracia Dobrowolscy, bazują na zamiłowaniu do tradycji wędliniarstwa oraz doskonałych, naturalnych składników.
Utwierdza nas to w przekonaniu, ze na Państwa stoły trafiają wyroby o bogatym smaku i autorytecie.
Jakość sygnowana nazwiskiem Dobrowolscy sprawia, że po raz kolejny z dumą polecić nasze produkty Państwa rodzinie.

Jedną z naszych wartości jest najwyższa jakość wyrobów.

Dbamy o relacje z każdym klientem, o jego satysfakcję i zaufanie, a jedyną drogą, by je zdobyć jest troska o wysoką jakość produktów. Opowieść o wędlinach i produktach mięsnych z górnej półki zaczyna się od mięsa ze sprawdzonej ubojni, prowadzi przez przyjazne, nowoczesne i równocześnie sprzyjające zdrowiu technologie, a kończy się na stole klientów.

Dbamy o to, by nasze produkty były dokładnie takimi, które podalibyśmy własnej rodzinie, stąd dbałość o ochronę środowiska, sięganie jedynie po sprawdzone mięso wysokiej jakości oraz ciągły rozwój, który pozwala nam na utrzymanie bliskich i rodzinnych relacji z klientami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! www.dobrowolscy.pl

DOBROWOLSCY Sp. z o. o.
39-308 Wadowice Górne 93
telefon: (14) 666 20 00
e-mail: dobrowolscy@dobrowolscy.pl