Dziękujemy Firmie ELROB za wsparcie!

Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Jako  jedna z niewielu firm na rynku polskim dysponujemy pełną bazą projektową, produkcyjną i logistyczną umożliwiającą kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia sklepów i promocyjnego wsparcia sprzedaży.

Naszym Klientom dostarczamy kompletne wyposażenie, systemy ekspozycyjne – regały i ściany ekspozycyjne, rozwiązania shop in shop, stojaki reklamowe, elementy identyfikacji wizualnej – kasetony podświetlane, bannery.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z Klientami różnych branż pozwoliło nam tak zorganizować proces projektowania i realizacji zamówień, aby był on szybki, efektywny i najmniej uciążliwy dla wszystkich uczestników.

Nie produkujemy standardowych elementów wyposażenia sklepów. Wszystko co u nas powstaje jest wynikiem konkretnego zapotrzebowania naszych Klientów.

Jesteśmy elastyczni w zakresie i formie działania. Każdorazowo nasze zasoby  dostosowujemy do potrzeb realizowanych projektów – każdy projekt z nowego obszaru może wymagać nowego know – how. Szybko się uczymy, a doświadczenie zdobyte w różnych branżach przekazujemy naszym Klientom przyczyniając się do optymalizacji kosztowych, terminowych i logistycznych.

Zapraszamy! www.elrob.pl

Jesteśmy ekspertami w rozwiązywaniu problemów. Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo, od projektu do realizacji najlepszych gotowych rozwiązań w punkcie sprzedaży, niezależnie od branży i miejsca realizacji.