Firma REGMOT wiernie wspiera Stal! Dziękujemy, że jesteście z Nami!

REGMOT MIELEC

Firma Regmot to doświadczony specjalista w regeneracji turbosprężarek, sprężarek powietrza, przekładni kierowniczych oraz maglownic do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Posiadamy własne, bogate zaplecze techniczne i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Profesjonalne podejście do klienta pozwoliło nam zdobyć znaczącą pozycję w branży. Nasze usługi są dostępne dla klientów na terenie Polski i Europy.

Jesteśmy specjalistami w regeneracji turbosprężarek, sprężarek powietrza, przekładni kierowniczych oraz maglownic. Regenerujemy części do aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.
Wszystkie naprawy wykonujemy w siedzibie firmy w Mielcu, ale nasze usługi dostępne są dla klientów z całej Polski i Europy. W przypadku wykonywania usługi na odległość bezpłatnie wysyłamy naprawione części za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Współpracujemy z warsztatami i serwisami samochodowymi a także osobami prywatnymi. Nasze usługi posiadają 12-miesięczną gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność, że naprawa wykonana jest na wysokim poziomie.
Nasi doświadczeni pracownicy, wysokiej jakość sprzęt oraz oryginalne części zapewniają doskonałą jakość usług.

Zapraszamy do współpracy! www.regmot.pl