Jeszcze tylko jeden dzień i Turcja [FOTO]

Czwartek i piątek upłynęły w klubie pod znakiem ciężkiej pracy. Zawodnicy łącznie odbyli cztery jednostki treningowe.

Rytm życia klubu wyznaczają treningi, a te w okresie przygotowawczym odbywają się dwa razy dziennie. Tym samym piłkarze przy Solskiego 1 pojawiają się rano, a wychodzą wieczorem.

Tak właśnie było przez ostatnie dwa dni, gdy piłkarze mieli po dwie jednostki treningowe, a także uczestniczyli w odprawach.

W czwartek, podczas pierwszego treningu zostali podzieleni na grupy i w tych grupach przechodzili testy siłowe. Z kolei popołudniu pracowali nad wytrzymałością ogólną. To jednak nie wszystko.

Skupialiśmy się nad formą taktyki, którą będziemy chcieli realizować w meczach po wznowieniu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy – uściśla trener Damian Skiba, asystent trenera Ojrzyńskiego.

W piątek zawodnicy kontynuowali ciężką pracę. – Rano pracowaliśmy nad wytrzymałością specjalną, gdzie mieliśmy naprawdę ciężki trening – informuje trener Skiba.

Wszystko zakończyło się popołudniowym treningiem taktycznym. Podczas jego trwania doskonalone było zachowanie drużyny podczas stałych fragmentów gry.

W sobotę odbędzie się jeden trening. Popołudniu zawodnicy będą mieć już czas na spakowanie się i przygotowanie przed 12-dniowym obozem. W niedzielę wylot na zgrupowanie do Turcji.