Kolejny rok w jednej drużynie. Firma NC METAL przedłużyła z nami współpracę

Firma “NC METAL” przedłużyłem współpracę z klubem FKS Stal Mielec SA. Cieszymy się, że kolejny rok możemy grać w jednej drużynie.

„NC METAL” działa w branży skupu surowców wtórnych od 2015 roku. Od początku działalności aktywnie się rozwijamy, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Współpracujemy z największymi odbiorcami złomu w Polsce. Gwarantujemy najwyższy poziom i konkurencyjność cen!

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do klasyfikacji, przerobu oraz załadunku złomu. Dysponujemy wszelkimi pozwoleniami dotyczącymi składowania i transportu odpadów.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest uczciwość w klasyfikacji, ważeniu, wycenie towarów oraz terminowa płatność.

Przedmiotem działalności firmy „NC METAL” jest handel złomem metali nieżelaznych oraz stali czarnych i stopowych.

Prowadzimy skup i sprzedaż złomów:
– miedzi oraz stopów miedzi: mosiądzu, brązu
– aluminium i stopów aluminium
– cynku oraz stopów cynku, znalu
– ołowiu i stopów ołowiu, stopów drukarskich
– cyny i stopów cyny
– węglika spiekanego
– tytanu
– stali chromowych i nierdzewnych
– stali szybkotnących SW, SK
– stalowych i żeliwa

SPEKTROMETR
Nasz podręczny Spektrometr XRF X-MET 8000, zapewnia szybkość i wydajność wymaganą nawet w najbardziej zaawansowanych aplikacjach, za pomocą optymalnego połączenia wysokiej klasy lampy rentgenowskiej i wielko-powierzchniowego detektora SDD (Large Area Silicon Drift Detector).

Spektrometry z serii X-MET 8000 są idealnym rozwiązaniem do recyklingu metali, analizy metali szlachetnych, biżuterii oraz analizy i pozytywnej identyfikacji materiałów (PMI) dla zastosowań kontrolnych a także produkcyjnych.

Zastosowanie:
– segregacja stopów metali
– badanie metali szlachetnych (złoto, platyna, pallad, rod)
– badanie katalizatorów

Klientom zewnętrznym oferujemy odpłatne badanie składu chemicznego dostarczonych próbek. Koszt jednorazowego sprawdzenia do 3 szt próbek w naszej siedzibie to 50 zł netto.

Prowadzimy skup katalizatorów.

Podstawowa wycena odbywa się w miejscu skupu po dostarczeniu do nas konkretnego katalizatora, który to jest skrupulatnie sprawdzany.
W przypadku typowych modeli wycena trwa kilka minut, nietypowe wyceniamy w ciągu doby.

Jeśli chodzi o katalizatory, skup obejmuje m.in. te: ceramiczne, metalowe. Przyjmujemy katalizatory ze wszystkich modeli samochodów, zapewniając naszym Klientom uczciwy i korzystny cennik katalizatorów oraz komfortowe warunki współpracy – prostą wycenę katalizatora

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Firma „NC METAL”  działa w branży skupu surowców wtórnych od 2015 roku. Od początku działalności aktywnie się rozwijamy, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę.

ul. Jadernych 4 B
tel. 604 126 562
mielec@ncmetal.pl