Krystian Getinger: Trenujemy w fantastycznych warunkach

– Możemy się tylko cieszyć, że mamy możliwość trenowania w tak fantastycznych warunkach – mówi po pierwszym dniu obozu przygotowawczego Krystian Getinger.

Poniedziałek był pierwszym dniem obozu przygotowawczego, który piłkarze PGE FKS Stali Mielec spędzają w miejscowości Kargıcak w Turcji. Wychowanek naszego zespołu melduje, że drużyna pracuje bardzo ciężko.

– Myślę, że pierwszy dzień obozu można ocenić bardzo pozytywnie – powiedział nam Krystian Getinger. – Odbyliśmy dzisiaj dwie jednostki treningowe. Mieliśmy dużo ćwiczeń z piłką, również było sporo taktyki – dodaje.

Doświadczony obrońca podkreśla, że warunki na miejscu są bardzo dobre. – Możemy się tylko cieszyć, że mamy możliwość trenowania w tak fantastycznych warunkach. Mamy tutaj nawierzchnię naturalną, na której obecnie w Polsce nie moglibyśmy trenować.

– Musimy ten okres przygotowawczy wykorzystać maksymalnie – podkreśla. – Mamy dwanaście dni, by przygotować się jak najlepiej. Zrobimy wszystko, żeby właśnie tak było – kończy Krystian Getinger.

Nasza drużyna na obozie w Turcji spędzi łącznie 12 dni.