Odliczanie trwa! Znamy sędziego meczu z Lechią Gdańsk

Poznaliśmy sędziego meczu z Lechią Gdańsk, który odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 15. Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech.

Łukasz Szczech (ur. 11 maja 1984) reprezentuje okręg Warszawa. W tym sezonie prowadził już nam jedno spotkanie. Nie wspominamy go dobrze, bo była to porażka na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Sędzia Łukasz Szczech prowadził w tym sezonie także mecze naszego najbliższego rywala. W PKO BP Ekstraklasie był to mecz z Lechem Poznań, który Lechia przegrała 0:1. Był też mecz w Fortuna Pucharze Polski wygrany przez Lechię z Olimpią Grudziądz.

W tym sezonie prowadził łącznie 5 meczów w PKO BP Ekstraklasie, w których pokazał szesnaście żółtych i jedną czerwoną kartkę. Podyktował również trzy rzuty karne.

Podczas meczu w Mielcu pomagać mu będą asystenci Tomasz Niemirowski oraz Bolesław Rosa, a funkcję arbitra technicznego pełnić będzie Mariusz Złotek. Sędziami VAR będą: Krzysztof Jakubik i Konrad Sapela.

Pełna obsada sędziowska meczu PGE FKS Stal Mielec – Lechia Gdańsk: 

  • Sędzia główny: Łukasz Szczech
  • Sędziowie asystenci: Tomasz Niemirowski, Bolesław Rosa
  • Sędzia techniczny: Mariusz Złotek
  • VAR / AVAR: Krzysztof Jakubik / Konrad Sapela

Przypominamy o naszej akcji “Bilet Wsparcia”. Zachęcamy do wspierania Klubu, a każda cegiełka to szansa na wygranie unikatowych pamiątek!

Odbiorca: FKS Stal Mielec SA

Nr. konta: 92 1020 4913 0000 9402 0177 9719

Tytuł: Bilet Wsparcia – Darowizna