Portal hej.mielec.pl ze Stalą Mielec od 4 ligi! Kontynuujemy współpracę

Klub FKS Stal Mielec oraz portal hej.mielec.pl zawarli nową barterową umowę współpracy medialnej. To kolejna odsłona wspólnej aktywności, która rozpoczęła się w czasach, gdy mielecka Stal grała na boiskach 4 ligi podkarpackiej.

Portal hej.mielec.pl ponownie został oficjalnym patronem medialnym Klubu FKS Stal Mielec S.A. Zapewni mieleckiej Stali szerokie możliwości publikowania informacji związanych z Klubem oraz umożliwia korzystanie z powierzchni reklamowej.

Mielecki Serwis Informacyjny hej.mielec.pl to obecnie lider rynku mediów elektronicznych w regionie mieleckim. W 2021 roku hej.mielec.pl notuje około 45 tysięcy wizyt na dobę, w trakcie tygodnia portal wybiera średnio 140 tysięcy czytelników. Miesięczna liczba odsłon przekracza 6 milionów.

Dziennikarze portalu publikują miesięcznie kilkaset artykułów z informacjami lokalnymi. Prowadzą także najpopularniejszy mielecki profil medialny w portalu Facebook.

– Kibicowaliśmy mieleckim piłkarzom, gdy ekstraklasa była tylko marzeniem. Pomagaliśmy Stali dźwigać się po szczeblach ligowej drabiny. Dzisiaj możemy z dumą wspierać Biało-Niebieskich na boiskach elity, wierząc w utrzymanie w ekstraklasie i kontynuowanie #RAZEM drogi #podawnyblask – przekazuje redakcja hej.mielec.pl.