FKS Stal Mielec Patronem Szlachetnej Paczki! Poznaj historię rodzin w potrzebie i wybierz tę, której chcesz podarować radość i nadzieję

Jak zrobić Szlachetną Paczkę?
Przede wszystkim wybierz Rodzinę, której chcesz pomóc.
Następnie zbierz osoby, z którymi przygotujesz Szlachetną Paczkę – np. z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z pracy. Wspólnie przejdźcie do kompletowania niezbędnych produktów. W międzyczasie skontaktuje się z Tobą wolontariusz opiekujący się wybraną przez Ciebie Rodziną – to on będzie mógł odpowiedzieć na szczegółowe pytania odnośnie jej potrzeb. Pamiętaj przy tym, że ważne jest spełnienie trzech potrzeb wskazanych przez Rodzinę jako kluczowe (są one wyróżnione w każdym z opisów Rodziny). Gdy już zbierzesz produkty, zapakuj paczkę – nie zapomnij, że to prezent, więc obok mocnych kartonów i taśmy klejącej, przyda się również ozdobny papier. Później pozostaje Ci już dostarczenie Paczki do odpowiedniego magazynu (przypisanego do wybranej Rodziny), o którym informacje znajdziesz w wiadomości, którą otrzymasz po wyborze Rodziny.

Jeśli wśród potrzeb Rodziny znajdują się rzeczy wielkogabarytowe czy inne wymagające specjalnej dostawy, umów się z wolontariuszem opiekującym się Rodziną na najlepszy sposób ich dostarczenia.

Więcej informacji na www.szlachetnapaczka.pl