Szukasz najbardziej widocznej reklamy na stadionie? Reklamuj się na bandach LED!

Szukasz najbardziej widocznej reklamy na stadionie? Reklamuj się na bandach LED podczas meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy: PGE FKS Stal Mielec – Śląsk Wrocław!

Bandy LED to idealny cyfrowy nośnik identyfikacji wizualnej, który coraz częściej zastępuję tradycyjne formy reklamy.

Czynnikiem wyróżniającym bandy jest siła przekazu, pozwalają na dotarcie do tysięcy odbiorców oglądających mecz na Stadionie jak i przed telewizorami na kanałach Canal+Sport oraz w Telewizji Publicznej z licznymi powtórkami, skrótami oraz analizą Ekspertów Telewizyjnych.

Wyświetlacze i Ekrany LED to nowoczesna forma przekazu informacji oraz prezentacji oferty. Szeroki wachlarz możliwości w połączeniu z najnowszymi technikami multimedialnymi nie tylko pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na reklamę, ale także znacząco zwiększyć jej skuteczność i atrakcyjność.

Nośniki tego typu perfekcyjnie nadają się zarówno do akcji wizerunkowych – prezentacja oferty i informacji o firmie jak również promocyjnych – polecane produkty, wyprzedaże, etc.

Podstawową zaletą wyświetlaczy i ekranów LED jest wyraźny i nasycony obraz, który w połączeniu z szerokim kątem widzenia staje się najbardziej atrakcyjną formą reklamy na Stadionie.

Szukasz najbardziej widocznej reklamy na Stadionie?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!