Zamknij

NIKMET pozostaje w gronie naszych sponsorów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje firma NIKMET.
Dziękujemy za zaufanie i wsparcie dla FKS Stal Mielec S.A.

Nikmet – jesteśmy firmą produkcyjną działającą od 2006 roku. Swoją siedzibę mamy w miejscowości Grzybów koło Mielca.

Przez wszystkie lata naszej działalności nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i rozwijamy park maszynowy aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w obróbce metalu, usługach ślusarsko-spawalniczych oraz produkcji gotowych elementów metalowych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium.

Nasi pracownicy to wyjątkowi specjaliści w swoich dziedzinach. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, gdzie przygotowujemy produkcję według powierzonej dokumentacji jak również tworzymy własne projekty i przygotowujemy dokumentację według wytycznych klienta.
Od lat jesteśmy sprawdzonym i solidnym podwykonawcą.

Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala nam na kompleksowe świadczenie usług w zakresie wycinania laserowego i gięcia blach oraz cięcia laserowego 3D rur i profili, spawania i szlifowania. Posiadamy własną lakiernię proszkową w której malujemy również usługowo w pełnej palecie kolorów RAL. Nasza produkcja to między innymi najwyższej jakości meble sklepowe, regały magazynowe, stojaki reklamowe i ekspozycyjne, elementy wyposażenia wnętrz a także elementy architektury zewnętrznej.

Klientami firmy są zarówno duże firmy zajmujące się kompleksowym wyposażeniem powierzchni sklepowych, biur, magazynów i hal produkcyjnych, jaki również mniejsze, często jednoosobowe firmy np. zakłady stolarskie poszukujące nietypowych rozwiązań do konstrukcji mebli oraz osoby prywatne.

Firma NIKMET do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy i zapraszamy do współpracy z naszym sponsorem!
www.nikmet.pl

_______________________________

Sponsoring i Reklama w FKS Stal Mielec S.A.
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com