4F ubierze kolejny klub PKO BP Ekstraklasy

Marka 4F kontynuuje dynamiczny rozwój projektu 4F Teamwear – profesjonalnej odzieży dla drużyn sportowych. 4F nawiąże od nowego sezonu rozgrywkowego 2022/23 współpracę z klubem PGE FKS Stal Mielec. Dwukrotni mistrzowie Polski są kolejnym zespołem piłkarskim PKO BP Ekstraklasy, po Koronie Kielce, Rakowie Częstochowa i Piaście Gliwice, który będzie występować w strojach 4F. Jako partner techniczny marka będzie wspierać podkarpacki zespół przez najbliższe dwa sezony rozgrywkowe.

Zawodnicy zostaną wyposażeni w stroje meczowe oraz treningowe, a także akcesoria.

– Dzięki prężnemu rozwojowi w zakresie teamwearu wspieramy coraz więcej drużyn PKO BP Ekstraklasy. Przetarliśmy szlak już wcześniej, zostając partnerem technicznym Korony Kielce i Zawiszy Bydgoszcz. W ostatnim czasie do grona zespołów występujących w naszych strojach dołączył, obok Stali Mielec, także Piast Gliwice. Na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo. Zbieramy doświadczenia i doskonalimy ofertę kolekcji Teamwear 4F bazując na ponad 15-letniej obecności 4F w profesjonalnym sporcie w Polsce i na świecie – mówi Justyna Tomczyk, członek zarządu OTCF SA, właściciela marki 4F.

Stroje meczowe zostaną zaprojektowane wspólnie z Klubem i zaprezentowane przed startem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Komplety meczowe zarówno dla zawodników z pola jak i bramkarzy będą produkowane w całości w Polsce, a ich niepowtarzalny wzór nie zostanie nigdy powielony przy innych projektach.

– Cieszymy się bardzo, że od nowego sezonu będziemy mieli przyjemność współpracować z dobrze wszystkim znaną marką 4F. Sam fakt, że wspieramy polską markę to dla nas kluczowy aspekt, a biorąc pod uwagę, że 4F od dłuższego czasu przygotowuje kolekcje odzieży na igrzyska olimpijskie utwierdza nas w przekonaniu, że to najlepszy wybór. Oferta producenta jest dla nas korzystna ekonomicznie, gwarantuje dostęp do szerokiej oferty katalogu Teamwear 4F. Mocno wierzymy, że zawodnicy, sztab i kibice będą zadowoleni z wyboru tej marki. Wkrótce otwieramy  nowy sklep Stali i liczymy że 4F mocno uatrakcyjni nasza ofertę handlową  – mówi Prezes Zarządu FKS Stali Mielec S.A., Jacek Klimek.

– Bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do współpracy pomiędzy Stalą Mielec, a topową polską marką odzieżową 4F. Świetnie wpisuje się to w filozofię rozwoju klubu, aby w jak najszerszym zakresie współpracować i promować polskie marki, co w oczywisty sposób służy również budowie wizerunku Klubu – komentuje europoseł i przyjaciel Klubu, Tomasz Poręba

4F dostarcza również stroje do klubów innych dyscyplinach sportowych, zapewniając odzież teamwearową m.in. dwukrotnym triumfatorom Ligi Mistrzów w piłce siatkowej – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a także wszystkim szesnastu klubom Energa Basket Ligi mężczyzn. Od stycznia tego roku marka jest również Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w Koszykówce. A już niedługo kolejne transfery do drużyny 4F.

STROJE NA NOWY SEZON ZOSTANĄ ZAPREZENTOWANE 14 LIPCA. 

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl