MEDIALNA STAL M: Tydzień wielkiej próby

Piłkarze Stali Mielec gościli dziś w podłukowskich Łazach. Pierwszoligowcy z Podkarpacia na stadionie ŁKS-u odbyli jeden z treningów przed jutrzejszym meczem z Pogonią Siedlce. Więcej na sport.lukow.pl

W środę 23 listopada o godzinie 18:00 Pogoń Siedlce zmierzy się ze Stalą Mielec. Podopieczni Dariusza Banasika w ostatnich dwóch meczach chcą zdobyć komplet punktów. Więcej na sportowefakty.wp.pl

Mecz Pogoń Siedlce – Stal Mielec ONLINE. Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie w ramach 17. kolejki 1. ligi. W pierwotnym terminie miał odbyć się 13 listopada, ale ze względu na powołanie Rafała Makowskiego z Pogoni Siedlce do reprezentacji młodzieżowej, został przesunięty na prośbę gospodarzy. Pierwszy gwizdek już o godzinie 18. Więcej na gol24.pl

Starcie ze Stalą będzie pojedynkiem w ramach rozgrywek I ligi. Pierwotnie spotkanie 17 kolejki miało zostać rozegrane 13 listopada, ale ze względu na powołanie do kadry młodzieżowej Rafała Makowskiego mecz został przełożony. Więcej na mkppogonsiedlce.pl

Napęd na cztery koła. Mocni na swoim terenie. Stal jest w gazie, ale… Więcej na crazyaboutfootballsite.wordpress.com

Stal Mielec odrabia dziś w Siedlcach zaległości. Jak podkarpacki beniaminek zareaguje na blisko 3-tygodniową przerwę? Więcej na supernowosci24.pl

Stal Mielec rozegra dziś zaległy mecz z Pogonią w Siedlcach. – Mam nadzieję, że po 18 dniach przerwy będziemy głodni gry – mówi Zbigniew Smółka, szkoleniowiec mieleckiej drużyny. Więcej na nowiny24.pl