Znakomity start Stali III Mielec. Wysokie zwycięstwo w Woli Chorzelowskiej

Fantastyczne wejście w rundę wiosenną dębickiej klasy okręgowej zaliczyli podopieczni trenerów Romana Gruszeckiego i Janusza Hynowskiego. Wygrali z Kolorado Wola Chorzelowska aż 7:0.

Mielczanie w niedzielne popołudnie nie mieli litości dla swojego rywala. Zespół, którego średnia wieku wynosiła 18 lat, rozbił dołującą w tym sezonie ekipę z Woli Chorzelowskiej.

Przeciwnik stwarzał zagrożenie dla naszego zespołu tylko w pierwszych fragmentach meczu. Groźnie było w 15.minucie, gdy po zderzeniu z jednym z zawodników Kolorado pomocy potrzebował nasz bramkarz – Mateusz Dudek.

Festiwal strzelecki rozpoczął się w 22.minucie, gdy po raz pierwszy do bramki trafił Bartosz Bajorek. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Jakub Strycharz.

W drugiej połowie mieliśmy już całkowitą dominację Stali i aż pięć bramek naszego zespołu. Hat-trickiem popisał się Adam Kramarz, a po golu dołożyli Bajorek i Kardyś.

Kolorado Wola Chorzelowska – Stal III Mielec 0:7 (0:2)

Bramki: Bajorek 22, 83, Strycharz 33, Kramarz 51, 61, 85, Kardyś 76.