Rezerwy: Wywalczone zwycięstwo w Sanoku

W trzeciej kolejce 4.ligi podkarpackiej Stal II Mielec pokonała na wyjeździe Stal Sanok. Obie bramki dla naszego zespołu padły w ostatnim kwadransie spotkania.

Było to spotkanie rozegrane w ramach trzeciej kolejki, ale dla naszego zespołu było to dopiero drugie spotkanie w tym sezonie. Spotkanie drugiej kolejki z Sokołem Kolbuszowa Dolna zostało bowiem przełożone.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszego zespołu, ale wiele z tej przewagi nie wynikało. Drużyna z Sanoka była bardzo zdyscyplinowana w fazie obrony i gdy tylko mogła, starała się wyprowadzać szybkie ataki. Żaden jednak nie przeniósł skutku i na przerwę oba zespołu schodziły przy bezbramkowym remisie.

Wzorem meczu z pierwszej kolejki – po przerwie nasza drużyna była już konkretniejsza. Z jedną wszak różnicą – o ile w Trześni zdobyliśmy gole zaraz po przerwie, to w Sanoku na konkrety musieliśmy czekać do ostatniego kwadransa. W 76.minucie szansę na bramkę zamienił Kamil Duszkiewicz, a w pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Mateusz Wyjadłowski.

W najbliższą środę (25 sierpnia) Stal II Mielec podejmie w zaległym spotkania Sokoła Kolbuszowa Dolna. Początek tego meczu o 17:30.

Ekoball Stal Sanok – FKS Stal II Mielec 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Duszkiewicz 76, 0:2 Wyjadłowski 90.

Stal II Mielec: Damian Primel – Łukasz Seweryn, Konrad Guca, Krystian Kardyś (60 Damian Pyryt), David Poręba, Paweł Sosiński, Michael Wyparło, Bartosz Bajorek, Kamil Duszkiewicz (86 Marcin Lonczak), Eryk Galara (60 Piotr Marek), Mateusz Wyjadłowski (90+2 Michał Pyryt).