AUTOPART nadal gra #RAZEM ze Stalą Mielec!

W gronie sponsorów PGE FKS Stal Mielec pozostaje firma AUTOPART, mielecki producent akumulatorów samochodowych. Umowa z klubem została podpisana na najbliższy rok. Dziękujemy za zaufanie.

– Kontynuacja współpracy z nami to dowód na słuszność decyzji biznesowej, jaką rok temu podjęła firma AUTOPART, wspierając nasz Klub – mówi Prezes FKS Stal Mielec S.A., Jacek Klimek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego wspólnego roku i dziękujemy za zaufanie – dodaje Prezes Klimek.

AUTOPART to jeden z największych producentów wysokiej jakości akumulatorów samochodowych w Europie. Rocznie produkuje 2,5 mln sztuk, które dystrybuuje do 50 krajów na całym świecie. AUTOPART zatrudnia ponad 400 pracowników z Mielca i okolic.

– Niezmiennie kibicujemy Stali Mielec. Na każdy mecz przy Solskiego przychodzi kilkudziesięciu naszych pracowników, często z rodzinami. Jesteśmy związani z klubem, cieszymy się na następny wspólny sezon, przekazując piłkarzom dobrą energię, a kibicom życząc wielu sportowych wrażeń – mówi Mariusz Zamojski, Wiceprezes AUTOPART.

Sponsoring i reklama w FKS Stal Mielec S.A.:
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl