“BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. Kolejny turniej w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny turniej z cyklu “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. Jak zwykle podczas turnieju rozgrywanego w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej nie zabrakło rywalizacji na wysokim poziomie i dobrej, sportowej zabawy.

Do rywalizacji stanęło ponad 20 drużyn z roczników 2012 i 2013, które w Woli Chorzelowskiej stawiły się z terenu aż 5 województw.

– Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary Dobrej Drużyny PZU, a zawodnicy medale. Z każdej drużyny został wybrany najlepszy zawodnik, który otrzymał nagrody indywidualne MVP – informuje koordynator Akademii PGE FKS Stal Mielec, Marcin Gancarczyk.

Program Dobra Drużyna PZU oficjalnie wystartował 15 czerwca 2021 r. Ma charakter powszechny, jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza małych sportowców z niepełnosprawnościami, oraz na wszystkie dyscypliny sportu.

Wierzymy, że aktywność sportowa poprawi kondycję najmłodszych, wzmocni ich odporność na różne schorzenia cywilizacyjne, ale też rozwinie w nich zdrową ambicję, opartą na cierpliwej, systematycznej pracy własnej i szacunku do innych zgodnie z duchem fair play. Szczegóły i zasady uczestnictwa w Dobrej Drużynie PZU znajdują się na stronie internetowej programu https://dobradruzynapzu.pl/.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl