Biało-Niebieski Festyn Rodzinny z Fundacją Super Animator! (FOTO)

19 czerwca na terenach rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu odbył się Biało-Niebieski Festyn Rodzinny. Organizatorami wydarzenia byli: Klub FKS Stal Mielec, Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu. Animacje poprowadzili niezawodni jak zawsze Fundacja Super Animator. 

Masa atrakcji i moc niezapomnianych wrażeń dla najmłodszych sympatyków mieleckiej Stali. Ogromny dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, skręcanie balonów, gry i zabawy z nagrodami, zaplatanie warkoczyków oraz zabawy taneczne – to tylko namiastka tego, co czekało na naszych najmłodszych kibiców.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się pokazy i prelekcje przygotowane przez Straż Pożarną, Pogotowie i Policję. Zwiedzenia karetki pogotowia, przegląd sprzętów strażackich i motocykli policyjnych. Panowie Strażacy skutecznie chłodzili nas kurtyną wodną, było upalnie.

Dzięki współpracy z Fundacją SOS Życie Mielec powstało specjalne stoisko, gdzie dwóch lekarzy dermatologów badało zmiany skórne. Bezpłatne konsultacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Panie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu przez całą imprezę zapraszały do konsultacji między innymi z prawnikiem i psychologiem.

Szkoła tańca Elida przygotowała pokaz tańca. Było też charytatywnie, bazarek dla Mateuszka, kiermasz dla Weroniki, zbiórka dla Klary i akcja Kilometry dla Dzieci. Nie zabrakło stoisk wystawowo-sprzedażowych naszych lokalnych przedsiębiorców.

Dziękujemy, że byliście z nami w ten upalny dzień! 

fot. Michał Trzpis

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl