Zamknij

Dec Poland Tekpro pozostaje sponsorem naszego klubu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje Dec Poland Tekpro. Dziękujemy, że dalej gracie #RAZEM z Nami! Umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025.

Dec Poland Tekpro jest częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz tworzyw sztucznych.

Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na tworzeniu rozwiązań inżynieryjnych oraz montażu urządzeń i kompletnych instalacji. Obsługujemy Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność.

– Od 17 lat nasza firma nieustannie się rozwija, obecnie zatrudniając w Polsce ponad 250 osób – mówi Krzysztof Burghardt, Dyrektor Zarządzający Dec Poland.

– Od wielu lat jesteśmy sponsorem mieleckiego klubu. PGE FKS Stal Mielec wspieraliśmy jeszcze w czasie gdy walczyła o wejście do Ekstraklasy. Duża część naszej załogi to fani biało-niebieskiej Stali Mielec i myślę, że cieszy ich to, że dołożyliśmy i nadal dokładamy cegiełkę do sukcesu naszej lokalnej drużyny, która z roku na rok odnosił coraz większe sukcesy  – dodaje.

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.
ul. Korczaka 37
39-300 Mielec
Tel.: (+48) 17 788 64 28
E-mail: tekpro@dec-group.pl

________________________________

Sponsoring i reklama w FKS Stal Mielec S.A.:
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com