Zamknij

Dziennikarze za kulisami FKS Stal Mielec

Dziennikarze z Mielca, Rzeszowa i Tarnowa odwiedzili we wtorkowy wieczór Klub FKS Stal Mielec. Przyjechali by zobaczyć kulisy pracy mieleckiego Klubu.

Stal to jedyny Klub na Podkarpaciu, którego piłkarze występują na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Media z regionu i kraju często interesują się życiem Biało-Niebieskich. Przedstawiciele lokalnych i regionalnych redakcji zostali zaproszeni na niecodzienne spotkanie – tzw. dziennikarski dzień otwarty.

Był to czas szczerej i otwartej rozmowy o funkcjonowaniu podkarpackiego pierwszoligowca i poznania kulis Stali. Dziennikarze – oprowadzani przez trenera Zbigniewa Smółkę – mogli zajrzeć do strefy pierwszej drużyny i miejsca pracy sztabu trenerskiego, poznać na przykład bazę informacji statystycznych mieleckich piłkarzy czy dowiedzieć się jak wygląda „jeden dzień” z życia zespołu.

Stal gościła dziennikarzy: Radia Rzeszów, Radia Leliwa, Radia RDN Małopolska, Dziennika Super Nowości, Gazety Nowiny, Tygodnika Korso, TVP Rzeszów i portalu hej.mielec.pl.

Dziękujemy za wizytę i szczerą, merytoryczną dyskusję!

20170905_215022

stal-puszcza_news_hej_j17