Fabian Hiszpański po meczu z Lechem Poznań. [wywiad]

PGE FKS Stal Mielec w pierwszym rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy, podjęła na własnym terenie obecnego Mistrza Polski, zespół Lecha Poznań. Po 90 minutach emocjonującego widowiska ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

O krótki komentarz do tego spotkania poprosiliśmy naszego zawodnika, Fabiana Hiszpańskiego.

Jakie masz odczucia po dzisiejszym spotkaniu? Jak z twojej perspektywy wyglądał dzisiejszy mecz?

Na pewno było to ciężkie spotkanie, ponieważ graliśmy z bardzo dobrą drużyną. W szatni już po meczu powiedzieliśmy sobie, że ten punkt jest jednak dobry i trzeba go szanować, pomimo iż w 90 minucie mieliśmy dobrą sytuację, która mogła zagwarantować nam 3 pkt.

Czego zabrakło w naszej grze, aby dopisać sobie komplet oczek?

Przede wszystkim skuteczności oraz większej liczby klarownych sytuacji. Mimo wszystko myślę, że nie wyglądało to źle. Jestem pewien, że z meczu na mecz będzie nasza gra będzie wyglądać jeszcze lepiej.

Powiedz, jak fizycznie się czujesz po tym meczu, czy jesteś w optymalnej formie?

Ciężko pracowaliśmy podczas obozu przygotowawczego w Turcji, aby w lidze być w jak najlepszej formie. Dlatego nie mamy się o co martwić- jesteśmy bardzo dobrze przygotowani.

Na co uważasz stać nasz zespół w rundzie wiosennej PKO BP Ekstraklasy?

Chcemy wygrywać każdy mecz i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak było. Na pewno stać nas na wysokie miejsce na koniec sezonu.