Firma Geyer & Hosaja gra #RAZEM z nami! Dziękujemy za zaufanie!

Niezwykle miło nam poinformować, że do grona sponsorów PGE FKS Stali Mielec dołącza firma Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Umowa sponsorska została podpisana na sezon 2021/22.

O firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.:

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z tradycjami. Naszą dewizą są jakość oraz doświadczenie, czerpane z ponad ćwierćwiecznej działalności na rynku. W naszych czterech zakładach rozlokowanych w Partyni, Przeworsku, Mielcu i Warce, zatrudniamy ponad pół tysiąca pracowników, wciąż poszerzając zespół i tworząc nowe miejsca pracy.

Rocznie produkujemy około 60 000 000 kg gumy, co plasuje nas wśród największych producentów wyrobów gumowych w środkowej części Europy. Swoim klientom oferujmy szeroką gamę asortymentową, której składowe znajdują zastosowanie w wielu sferach życia. Zajmujemy się produkcją: dywaników samochodowych, mieszanek gumowych, opon bieżnikowanych oraz materiałów do bieżnikowania, granulatów, elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, mat rolniczych, mat fitness i innych.

Idąc za zmieniającymi się trendami, chcąc sprostać wymaganiom wszystkim klientów oraz w trosce o nasze wspólne środowisko, opracowaliśmy Politykę Jakości o wysokim standardzie. Jesteśmy partnerem biznesowym największych koncernów i korporacji na świecie. Wobec ich rygorystycznych wymogów wdrożyliśmy system Zarządzania Jakością zgodny z normą IATF 16949, który jest jednym z głównych narzędzi do realizacji naszych założeń.

Jeśli szukasz rzetelnego producenta wyrobów gumowych – dobrze trafiłeś.

Dowiedz się więcej: https://www.geyer-hosaja.com.pl/

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl