FKS Stal Mielec na Dniach Mielca 2018 [FOTO, WIDEO]

W niedzielę 2 września Biało-Niebiescy znaleźli się wśród bohaterów wieczoru na estradzie Dni Mielca 2018.

Tuż przed koncertem Kamila Bednarka pierwszoligowi piłkarze FKS Stal Mielec zaprezentowali się kilkutysięcznej publiczności.

WIDEO:

 

Po przedstawieniu drużyny do zebranej publiki zwrócił się trener Artur Skowronek. – Wiemy doskonale jakie oczekiwania są względem nas, zespołu, piłkarzy, trenerów, działaczy. Chcielibyśmy od początku sezonu te oczekiwania spełniać. Sport jednak to nie tylko piękne chwile, to też momenty, które trzeba przezwyciężać. Te trudniejsze momenty. Przy ciężkiej pracy tych piłkarzy, przy naszej wspólnej pracy i waszym dopingu jesteśmy w stanie zwyciężać i spełniać oczekiwania. Stać tych chłopców by wygrywać i jestem przekonany, że razem pójdziemy po dawny blask – powiedział trener Biało-Niebieskich.

Szkoleniowiec mielczan nawiązał do nieco słabszego niż się spodziewano początku sezonu Fortuna 1 Ligi w wykonaniu Stali Mielec.

Miło mi przedstawić drużynę, która ma przyjemność reprezentować tak zasłużony Klub jakim jest FKS Stal Mielec, miasto Mielec. Chyba każdy wie jakie są oczekiwania wobec tego Klubu, wobec tej drużyny. My również takie oczekiwania wobec siebie mamy. Walczymy o awans do ekstraklasy, robimy wszystko co w naszej mocy by sprostać temu zadaniu. Na tym się skupiamy, na tym, na co mamy wpływ – dodawał, w imieniu całego zespołu, obrońca mielczan Krzysztof Kiercz.

 

ZDJĘCIA:

 

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl