Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Fryderyk Gerbowski zostaje w Stali Mielec i będzie reprezentował biało-niebieskie barwy naszego klubu w sezonie 2026/2027.
Fryderyk w ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań zapisując na swoim koncie dwa gole oraz pięć asyst. Kontrakt został przedłużony do 30 czerwca 2027 roku.
Fryderyk, tu jest twoje miejsce! Tu jest twój dom!
