Sprzedaż biletów na mecz PGE FKS Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice! ZAMKNIĘTA!

Szanowni Państwo

ZAPRASZAMY NA MECZ!
PGE FKS STAL MIELEC – CHOJNICZANKA CHOJNICE
sobota 25 lipca, godz.17.40

Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, od dnia 19 czerwca 2020 roku, Kibice powrócili na stadiony, zajmując 25 procent ich pojemności. 

Na naszym stadionie udostępniliśmy dla Państwa 1710 miejsc.

Pierwszeństwo mają Karnetowicze, których karnety już są aktywne. Zgodnie z wytycznymi, Kibice zajmują co czwarte krzesełko, które będzie oznaczone w widoczny sposób. W związku z tym osoby posiadające karnety tracą swoje dotychczasowe miejsce.

Bardzo prosimy, aby osoby, które wiedzą wcześniej o swojej nieobecności podczas meczu, poinformowały nas o tym za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, poczty e-mail: klub@stalmielec.com lub marketing@stalmielec.com lub numeru telefonu 793 421 939 – pozwoli to zwiększyć ilość miejsc do sprzedaży otwartej.

W celu zminimalizowania strat finansowych dostępna będzie jedna cena biletów – 25 złotych. Zgodnie z ustawą, sprzedaż biletów będzie odbywać się tylko online.

Jak zakupić bilet przez internet?

1. Pieniądze przelewamy na konto bankowe:
FKS STAL MIELEC ALIOR BANK nr 71 2490 0005 0000 4600 6209 1952

2. W tytule przelewu wpisujemy – imię, nazwisko, pesel, sugerowany sektor i wysyłamy dowód wpłaty na finanse@stalmielec.com

3. Po otrzymaniu potwierdzenia, wysyłamy do Państwa zakupiony bilet w formacie PDF, który można wydrukować lub mieć w telefonie.

Mecze odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym!
Bardzo prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera, służb porządkowych oraz organizatora meczu!

ZAPRASZAMY!

Z wyrazami szacunku
FKS STAL MIELEC

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl