Zamknij

Informacje organizacyjne przed meczem z Koroną Kielce

W związku z ogromnym zainteresowaniem piątkowym meczem z Koroną Kielce przedstawiamy kilka kwestii, które wprowadziliśmy dla wygody naszych biało-niebieskich kibiców.

 

* Ze względu na bardzo dużą liczbę kibiców wybierających się na piątkowy mecz 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy informujemy, że bramy stadionu będą otwarte od godz. 16:00, by uniknąć kolejek przy wejściach na trybuny zapraszamy Was na S1 dużo wcześniej,
* Od godz. 16:00 uruchomiony będzie  catering, aby uprzyjemnić kibicom oczekiwanie na początek spotkania, w tym dodatkowe stanowisko znajdujące się przy sektorze rodzinnym G i H obok Animatorów.
* W punktach cateringowych oprócz jedzenia i napojów można będzie też zakupić Stalowe gadżety,
* W dniu meczu z Koroną Kielce Sklep FKS Stal Mielec będzie czynny od godz. 9:00 do pierwszego gwizdka arbitra oraz godzinę po zakończeniu spotkania. W Sklepie FKS Stal Mielec przy ul. Solskiego 1 można nabyć bilety na mecz z Koroną Kielce.

Kasa biletowa przy kołowrotkach (ul. Solskiego) będzie czynna w piątek od godz. 9:00. W momencie, w którym wszystkie bilety zostaną wyprzedane, kasa biletowa służyć będzie kibicom jako PUNKT INFORMACYJNY. 

Życzymy udanego piątku i wielu pięknych emocji na Solskiego 1!