Już w najbliższą niedzielę turniej “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”

Już w najbliższą niedzielę (10 października) w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej odbędzie się turniej piłkarski “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. W turnieju wezmą udział drużyny z pięciu województw, a w ich składach będą występować dzieci z roczników 2012 i 2013.

Początek turnieju w niedzielę o godzinie 9:30 w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej.

– Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary Dobrej Drużyny PZU, a zawodnicy medale. Z każdej drużyny zostanie wybrany najlepszy zawodnik, który otrzyma nagrody indywidualne MVP – informuje koordynator Akademii PGE FKS Stal Mielec, Marcin Gancarczyk.

Program Dobra Drużyna PZU oficjalnie wystartował 15 czerwca 2021 r. Ma charakter powszechny, jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza małych sportowców z niepełnosprawnościami, oraz na wszystkie dyscypliny sportu. Wierzymy, że aktywność sportowa poprawi kondycję najmłodszych, wzmocni ich odporność na różne schorzenia cywilizacyjne, ale też rozwinie w nich zdrową ambicję, opartą na cierpliwej, systematycznej pracy własnej i szacunku do innych zgodnie z duchem fair play. Szczegóły i zasady uczestnictwa w Dobrej Drużynie PZU znajdują się na stronie internetowej programu https://dobradruzynapzu.pl/.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl