Już w najbliższą sobotę kolejny turniej “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”

Już w najbliższą sobotę (6 listopada) w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej odbędzie się turniej piłkarski “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. W turnieju wezmą udział drużyny z pięciu województw, a w ich składach będą występować dzieci z roczników 2010 i 2014.

Początek turnieju w niedzielę o godzinie 9:30 w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej.

– Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary Dobrej Drużyny PZU, a zawodnicy medale. Z każdej drużyny zostanie wybrany najlepszy zawodnik, który otrzyma nagrody indywidualne MVP – informuje koordynator Akademii PGE FKS Stal Mielec, Marcin Gancarczyk.

O prawidłowy przebieg rozgrywek zadbają sędziowie, a wszystkie informacje podawał będzie spiker.

Program Dobra Drużyna PZU oficjalnie wystartował 15 czerwca 2021 r. Ma charakter powszechny, jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza małych sportowców z niepełnosprawnościami, oraz na wszystkie dyscypliny sportu. Wierzymy, że aktywność sportowa poprawi kondycję najmłodszych, wzmocni ich odporność na różne schorzenia cywilizacyjne, ale też rozwinie w nich zdrową ambicję, opartą na cierpliwej, systematycznej pracy własnej i szacunku do innych zgodnie z duchem fair play. Szczegóły i zasady uczestnictwa w Dobrej Drużynie PZU znajdują się na stronie internetowej programu https://dobradruzynapzu.pl/.

W turnieju wezmą udział: 

Rocznik 2010:
1.FKS STAL MIELEC I
2.FKS STAL MIELEC II
3.SOCCER ROPCZYCE
4.WISAN SKOPANIE 5.KLIMONTOWIANKA KLIMONTOW 6.UKS SMS MIELEC
7.AP STALOWA WOLA
8.AP WIERZCHOSLAWICE

Rocznik 2014:
1 PGE FKS Stal Mielec
2 AP Stalowa Wola
3 AP Wierzchosławice
4 APPN Mielec
5 PGE FKS Stal Mielec GIRLS
6 Igloopol Dębica
7 Unia Tarnów
8 MUKS Wisła Junior Sandomierz 9 UKS SMS Mielec
10 Resovia Rzeszów

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl