Kadra Biało – Niebieskich na obóz w Turcji [LISTA]

Zawodnicy PGE FKS Stali Mielec już jutro wyruszą na 14-dniowy obóz w Turcji. Ten czas wykorzystają na treningi i przygotowania do nadchodzącej rundy wiosennej.

Po przerwie urlopowej piłkarze Stali wrócili do treningów. Początkowo odbywały się one na obiektach MOSiR Mielec, a także na obiektach Ośrodka Rado Resort w Woli Chorzelowskiej. Zawodnicy przeszli w tym czasie szereg badań i testów. W sobotę wyruszą z Katowic do Antalyi, a następnie autokarem do Alanyi gdzie znajduje się baza mieleckiego zespołu na czas obozu. Na pokładzie samolotu znajdzie się 25 zawodników Stali.

Kadra mieleckiego zespołu wygląda następująco:

Bramkarze: Rafał Strączek, Damian Primel, Al-Ani Kais.

Obrońcy: Albin Granlund, Bozhidar Chorbadzhiyski, Mateusz Żyro, Marcin Flis, Krystian Getinger, Jonathan De Amo Perez, Arkadiusz Kasperkiewicz, Jakub Wawszczyk.

Pomocnicy: Maciej Domański, Maciej Urbańczyk, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Matras, Michael Wyparło, Kōki Hinokio, Dawid Kort, Przemysław Maj, Konrad Wrzesiński, David Poreba, Wiktor Kłos.

Napastnicy: Adrian Szczutowski, Mateusz Mak, Maksymilian Sitek.

Po powrocie do Mielca, aż do rozpoczęcia rozgrywek, zawodnicy Stali będą kontynuować przygotowania na miejscu. Pierwszym spotkaniem w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy będzie mecz z Górnikiem Zabrze 5 lutego o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Mielcu.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl