Zamknij

Kancelaria Finansowa Rokoszak sponsorem klubu przez kolejny rok!

Kancelaria Finansowa Rokoszak pozostanie sponsorem klubu. Umowa została podpisana na kolejny rok. Dziękujemy za zaufanie. 

Kancelaria Finansowa Rokoszak od 16 lat specjalizuje się w obsłudze ubezpieczeniowej osób fizycznych i przedsiębiorców. Jej właściciel – Krzysztof Rokoszak MDRT® – plasuje się w czołówce agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Członek Million Dollar Round Table – międzynarodowego stowarzyszenia skupiającego najlepszych doradców finansowych i ubezpieczeniowych na świecie. Uczestnik Kongresu MDRT w 2022 roku w Bostonie (USA). Ambasador Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych. Autor artykułów o tematyce ubezpieczeń w prasie branżowej, prelegent na eventach ekonomicznych i finansowych.

Na co dzień w Kancelarii zajmujemy się takimi sprawami, jak:
ubezpieczenie utraty dochodów trwała niezdolność do pracy czasowa niezdolność do pracy (wypadki, pobyty w szpitalu) możliwość prywatnego leczenia i prywatnej rehabilitacji
odszkodowanie po diagnozie poważnej choroby organizacja i pokrycie kosztów leczenia za granicą w razie diagnozy w Polsce.

Co od nas dostajesz? Bezpłatny audyt i analiza finansowa i prawna Twojej sytuacji, przygotowana przez doświadczony zespół profesjonalny program ubezpieczeniowy dostosowany do Twoich oczekiwań najpełniejszy dostępny zakres ubezpieczenia na polskim rynku 100% skuteczność w uzyskaniu właściwej polisy od firmy ubezpieczeniowej
obsługę wszystkich Twoich spraw z ubezpieczycielem w 100% po naszej stronie.

Sponsoring i reklama w FKS Stal Mielec S.A.:
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com