Zamknij

Kolacja biznesowa „Biznes dla Stali”

16 czerwca w sali bankietowej Hotelu Iskierka Business&Spa odbyła się kolacja biznesowa pod nazwą „Biznes dla Stali”. Wydarzenie to było ukłonem w stronę wszystkich sponsorów i partnerów FKS Stal Mielec S.A., a także okazją do wymiany kontaktów i inspirujących rozmów biznesowych. Wydarzenie poprowadził Krzysztof Urbański.

Podczas dzisiejszego wydarzenia mieliśmy przyjemność gościć wielu przedstawicieli firm z Mielca i naszego regionu, które wspierają mielecką Stal.

— Za nami trzeci sezon występów w PKO BP Ekstraklasie. Sezon, który przyniósł nam wiele emocji i niezapomnianych chwil. Kolejny już raz pokazaliśmy, że jesteśmy ze STALI, a nasze miejsce jest wśród drużyn PKO BP Ekstraklasy — rozpoczął Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

— Był to dla nas najlepszy sezon od powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. W końcowej tabeli wyprzedziliśmy tak znane marki, jak Widzew Łódź, Śląsk Wrocław czy Lechię Gdańsk. Sukces sportowy to również sukces marketingowy. Dziś FKS Stal Mielec S.A. to rozpoznawalna marka w skali kraju, ale również poza jego granicami. Spotkanie Biznes Dla Stali to wydarzenie, podczas którego chciałbym serdecznie podziękować naszym sponsorom, partnerom i współpracownikom za ich wsparcie w sezonie 2022/2023. To dzięki Waszemu wsparciu klub może się rozwijać, a drużyna PGE FKS Stali Mielec dostarczać wiele radości naszym kibicom. Chciałbym również serdecznie podziękować Panu europosłowi Tomaszowi Porębie- przyjacielowi klubu, który od wielu lat wspiera nasz klub, zawsze w nas wierzył i na którego wsparcie możemy liczyć każdego dnia. Jako Prezes FKS Stal Mielec S.A. chciałbym zapewnić Państwa, że zrobimy wszystko, abyśmy podczas następnej edycji spotkania Biznes Dla Stali mogli świętować kolejny sukces naszego klubu — zakończył Jacek Klimek

 

Klub FKS Stal Mielec S.A. serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym na dzisiejsze wydarzenie, mając nadzieję na kolejne, długotrwałe współprace. Do zobaczenia w nadchodzącym sezonie 2023/2024.