Krystian Getinger: Taki punkt trzeba szanować

– Myślę, że przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić jeszcze o zwycięstwo, jednak wiemy, taki punkt trzeba szanować. Szczególnie po takim meczu, gdy przegrywaliśmy 1:3 – mówi Krystian Getinger. 

W sobotni wieczór PGE FKS Stal Mielec po bardzo ciekawym meczu, ozdobionym wieloma zwrotami akcji i pięknymi bramkami, zremisowała u siebie z Lechią Gdańsk 3:3.

Ale po kolei. – Uważam, że graliśmy bardzo dobre pierwsze 25-30 minut, wydawało się że ten wynik jest korzystny dla nas i będziemy dążyć do drugiej bramki. Były ku temu okazję. Później był moment naszej słabszej gry i ciężko skomentować czego tak było – powiedział po meczu nasz kapitan.

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:1 – W szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy zagrać odważniej i myślę, że to było widać na początku drugiej połowy – skomentował nasz zawodnik.

Niestety dla nas, pierwszą w drugiej części gry bramkę strzeliła Lechia, podwyższając prowadzenie na 3:1. Nasza drużyna jednak nie zwątpiła i pokazała charakter strzelając dwie kolejne bramki, doprowadzając tym samym do remisu.

– Myślę, że przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić jeszcze o zwycięstwo, jednak wiemy że taki punkt trzeba szanować. Szczególnie po takim meczu, gdy przegrywaliśmy 3:1 – dodał na koniec Krystian Getinger.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl