Zamknij

Mateusz Prokopiak nowym rzecznikiem prasowym klubu FKS Stal Mielec S.A.

Z dniem 14 listopada nowym rzecznikiem prasowym FKS Stal Mielec S.A. został Mateusz Prokopiak. Obejmuje również funkcję Kierownika Komunikacji.

Mateusz Prokopiak ma 30 lat i jest absolwentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Przez ostatnie 3 lata współpracował z redakcją portalu PodkarpacieLive. Tworzył również treści do magazynu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W ostatnim czasie pełnił funkcję kierownika w jednej z największych agencji interaktywnych na Podkarpaciu, odpowiadając za promocję i rozwój wizerunku w sieci.

– Wydarzenia sportowe są nieodzownym elementem mojego życia, można powiedzieć, że sport to część mojego DNA. Rocznie oglądam około 100 meczów bezpośrednio
z trybun, tak więc w prawie każdy weekend jestem obecny na piłkarskich stadionach — mówi Mateusz Prokopiak.

– Wielokrotnie w social mediach podkreślam swoją więź z FKS Stal Mielec, ponieważ zawsze będąc na trybunie dla mediów, wybieram krzesełko z numerem 184, gdyż jest to numer mojego domu rodzinnego — podkreśla Mateusz.

– Na zawsze w pamięci będę miał dwa wydarzenia związane z naszym Mieleckim klubem. Pierwsze to oczywiście świętowanie wraz z kibicami awansu do PKO BP Ekstraklasy. Drugi moment to mecz Stali z Lechem Poznań w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Był to pierwszy mecz w czasie pandemii, na którym nie mogli być obecni kibice. Oprócz mnie na stadionie było obecnych kilku przedstawicieli mediów. Ta smutna cisza i widok pustych trybun jeszcze bardziej utwierdził mnie
w przekonaniu, które również często powtarzam: „piłka nożna dla kibiców” — mocno zaakcentował Mateusz.

– Chciałbym się zwrócić do Was drodzy kibice. Piłka nożna tak jak i każdy inny sport bez Was traci swoją magię. To Wy tworzycie niepowtarzalną atmosferę i jesteście nieodzownym elementem „puzzli” o nazwie FKS Stal Mielec. Liczę więc na Wasze wsparcie oraz obiecuję być otwarty na wszelkie sugestie. Liczę również na owocną współpracę z dziennikarzami, dla których jestem do dyspozycji. Biorąc pod uwagę, że nasz klub jako jedyny reprezentuje województwo podkarpackie w PKO BP Ekstraklasie, jestem przekonany, że uda nam się zintensyfikować wspólne działania — zakończył nowy rzecznik prasowy.

Rzecznik prasowy: mateusz.prokopiak@stalmielec.com