Mecz kontrolny PGE FKS Stal Mielec vs FK Novi Pazar

18 stycznia o godzinie 13:00 (czasu polskiego) nasza drużyna PGE FKS Stal Mielec rozegrała drugi mecze kontrolny podczas obozu przygotowawczego przed startem rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy.
Naszym rywalem był klub FK Novi Pazar zajmujący obecnie 6 miejsce w serbskiej Super Lidze.

Pomimo przewagi naszego zespołu w pierwszej części spotkania, drużynie Adama Majewskiego nie udało się zdobyć bramki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0.

Niestety w drugiej części meczu kontrolnego to zawodnicy serbskiego klubu mogli cieszyć ze zdobytej bramki. W 56 minucie spotkania Bartosz Mrozek faulował piłkarza drużyny przeciwnej. Arbiter zdecydował się podyktować rzut karny, który wykorzystał Nenad Gavrić.

W 61 pierwszej minucie trener Adam Majewski zdecydował się na przeprowadzenie podwójnej zmiany: Getinger – Leandro, Ratajczyk – Mak. Kolejna zmiana w naszym zespole miała miejsce w 69 minucie meczu: Hiszpański – Guca. W rozegranym meczu zostały przeprowadzone jeszcze dwie zmiany w naszym zespole: w 80 minucie Ciepiela – Wyparło oraz 4 minuty później Bik – Gerbowski.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 dla drużyny FK Novi Pazar.

Było to ostatnie spotkanie podczas obozu przygotowawczego w Turcji.

Już 27 stycznia nasza drużyna PGE FKS Stal Mielec rozegra pierwszy mecz rudny wiosennej PKO BP Ekstraklasy, a naszym rywalem będzie zespół Lecha Poznań.

Stacjonarna sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 23 stycznia od godziny 9:00 do 17:00. Sprzedaż online zostanie uruchomiona od godziny 17:00 na stronie www.bilety.stalmielec.com