Mielecki Budżet Obywatelski – oddaj swój głos na Projekt nr 5 Boisko typu Orlik i w ramach podziękowania odbierz kartę z podpisami zawodników PGE FKS Stal Mielec!

Projekt nr 5 – wymiana naturalnej nawierzchni trawiastej na nawierzchnię syntetyczną (sztuczna trawa) na boisku do piłki nożnej zlokalizowanym w rejonie ulic Baczyńskiego i Sportowej wraz z instalacją oświetlenia obiektu. Koszt – 300 tys. zł.

Oddaj swój głos na powyższy projekt, pokaż potwierdzenie oddanego głosu i w ramach podziękowania odbierz kartę z podpisami zawodników 1 Drużyny PGE FKS Stal Mielec (więcej informacji w Sklepiku Stali Mielec, ul. Solskiego 1 lub pod adresem e-mail: sklepik@stalmielec.com)

Głosowanie trwa od 20 do 30 września 2020 r. i odbywa się za pomocą formularza elektronicznego za pośrednictwem strony internetowej urzędu www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski lub za pomocą formularza papierowego w punktach wyznaczonych przez Prezydenta miasta Mielca.

LISTA WYZNACZONYCH PUNKTÓW DO GŁOSOWANIA:

-Urząd Miejski (ul. Żeromskiego 26)
-Placówka PSOUU (Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym) – ul. Wojsławska 278.
-Sklep Wielobranżowy Pokusa (Rynek Rzochowski 3)
-Samorządowe Centrum Kultury (Aleja Niepodległości 7)
-Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii Navigator (ul. Powstańców Warszawy 4)
-Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej:
nr 1 (ul. Botaniczna),
nr 4 (ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka),
nr 6 (ul. Tańskiego 4a),
nr 7 (ul. Zygmuntowska 14)

Głosy można także oddawać w Sklepiku Stali Mielec przy ulicy Solskiego 1 w Mielcu!

Jak głosować?
Każdemu mieszkańcowi przysługuje prawo oddania głosu na 1-3 projekty ogólnomiejskie oraz na 1-3 projekty lokalne. W projektach lokalnych oddajemy głos w jednym wybranym obszarze.

Każdy głos ma znaczenie! Dziękujemy za wsparcie!

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl