Modernizacja Oficjalnego Sklepu FKS Stal Mielec na ostatniej prostej! [FOTO]

Już za kilka tygodni dla biało-niebieskich kibiców zostanie oddana nowa, powiększona i kompleksowo zmodernizowana przestrzeń Sklepu FKS Stal Mielec. Na ukończeniu są prace remontowo-budowlane, wyposażenie w meble i niezbędny sprzęt.

Na początku tego roku Klub poinformował o szeregu działań marketingowych, które sukcesywnie były wdrażane na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jednym z nich jest modernizacja oficjalnego Sklepu FKS Stal Mielec. Lokalizacja sklepu pozostaje niemal bez zmian, nadal będzie mieścił się kilkanaście metrów od głównego wejścia do klubu przy ul. Solskiego 1. Pod nowe miejsce sprzedaży zaadaptowano pomieszczenia biurowe, których wnętrza przeszły kompleksową metamorfozę. Sala sprzedaży została znacznie powiększona, co istotnie wpłynie na możliwości ekspozycji towaru oraz komfort zakupów.

W ciągu kilku miesięcy zostały wykonane zaawansowane prace budowlano-remontowe oraz wykończeniowe, za które odpowiadała Firma HARDBUD. Zainstalowano między innymi nowe grzejniki, efektowny sufit oraz została położona nowa podłoga. Wykonana została także całkowicie nowa instalacja elektryczna, którą zrealizowała Firma ELDAR, a materiały oraz oświetlenie zapewniła Hurtownia Elektryczna MEGAEL. Materiały budowlane dostarczyła AGROBAZA. W tym tygodniu Firma NIKMET, producent wyrobów metalowych, dostarczyła specjalnie zaprojektowane dla Klubu konstrukcje regałowe, domykają jeden z ostatnich etapów prac przed otwarciem nowego lokalu. Ostatnim zamówionym elementem, który zostanie dostarczony i zainstalowany to metalowe wykończenie elewacji zewnętrznej.

Nad całością prac oraz prawidłowym jej przebiegiem czuwała Firma MEEKO ARCHITEKCI. Nasi Projektanci każdego tygodnia doglądają wszystkich etapów prac, aby efekt końcowy był identyczny z założonym projektem oraz wizualizacją sklepu.

Mamy nadzieję, że sklep w nowej odsłonie będzie sklepem na miarę Ekstraklasy, z którego przez wiele następnych lat będą korzystać Kibice biało-niebieskich – powiedział Jacek Klimek, Prezes FKS Stal Mielec S.A.

Nasi Partnerzy przy tej realizacji świadczą swoje usługi na zasadzie barteru, co w znaczny sposób odciążyło budżet projektu.

Modernizacja oficjalnego sklepu Klubu to kolejny projekt realizowany w tym roku przez Klubowy Marketing. Wcześniej zmiany nastąpiły w obrębie wprowadzenia systemu sprzedaży biletów online, nowego cateringu w dniach meczowych i partnera technicznego koszulek meczowych.

„Przygotowujemy się do kolejnych znaczących zmian, które mają nastąpić w 2023 roku. Wszystko z myślą o kibicach biało-niebieskich i odpowiedzi na ich oczekiwania. Mamy nadzieję, że działania te zyskają sympatię kibiców i przyczynią się do podtrzymania pozytywnego trendu, choćby w postaci zwiększonej frekwencji na meczach domowych.”- powiedział Damian Gąsiewski, Dyrektor Komunikacji i Marketingu w FKS Stal Mielec S.A.

Wraz z powstawaniem nowego sklepu trwają prace nad jego zatowarowaniem. W sprzedaży sukcesywnie będą się pojawiać nowe produkty. Klub zaplanował także niespodziankę, o której więcej informacji pojawi się wkrótce!

 

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl