Nowa książka “Pragnienie w Tatrach” już dostępna!

Niezmiernie nam miło poinformować, że V część serii Pakiet Zwycięzcy – Pragnienie w Tatrach jest już dostępna.

Książka inspirowana legendarnym klubem Stali Mielec, który właśnie już zapewnił sobie awans do Ekstraklasy, cieszymy się razem z nimi i zachęcamy do motywacyjnej drogi wraz z naszym bohaterem Gigantem, który trenuje w Stali Mielec i pnie się wraz z tym sławnym klubem na szczeble wspaniałej kariery.

Niezmiernie nam miło, że to jeszcze nie koniec przygód i awansów Stali Mielec, przynajmniej w serii książek, czego sobie i piłkarzom Stali Mielec życzymy z całego serca, zachęcając jednocześnie do czytania i zgłębiania wiedzy na temat samorozwoju, pracy nad sobą, pragnień, przyjaźni. Dobry Duch Boży, Duch, Ojca Duch niech panuje nadal nad książką i prowadzi klub Stal Mielec w walce po najwyższe szczyty jego możliwości.

Wstęp do książki napisał jeden z najwybitniejszych ludzi zajmujących się relacjami międzyludzkimi, a także wiedzy o rodzinie, małżeństwie Jacek Pulikowski.

Tymczasem książka Grzegorza Rusina „Pragnienie w Tatrach” jest BARDZO DOBRA. Promuje tak zapomniany i niezbędny do szczęścia trud samowychowania, konieczność przełamywania słabości, determinizm w zmierzaniu do obranego dobrego celu.”

Książkę można zakupić w Sklepiku Stali Mielec (ul. Solskiego 1) od poniedziałku do piątku (12:00-17:00)!


a także na facebooku https://www.facebook.com/PakietZwyciezcy

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl