Zamknij

Nowy sklep internetowy

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nowa wersja naszego sklepu internetowego. Biało-niebieskie zakupy można dokonać na stronie: www.sklep.stalmielec.com Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym sklepem online.

— W grudniu 2022 roku przedstawiliśmy plan działań naszego klubu w sferze Marketingu i Komunikacji na rok 2023. Zakładał on wykonanie wielu, ambitnych przedsięwzięć, w tym również utworzenie nowego sklepu internetowego FKS Stal Mielec. Wiemy, jak wielu naszych kibiców mieszka nie tylko w Mielcu, ale również poza jego granicami, oraz jak wielu z nich dokonuje zakupów poprzez Internet. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się na gruntowną przebudowę strony naszego sklepu, aby jak najbardziej ułatwić im nabycie produktów sygnowanych marką naszego klubu. Jestem pewien, że wielu sympatyków naszego klubu zauważy i doceni tę zmianę, a dokonując zakupów, będzie wspierać dalszy rozwój FKS Stali Mielec S.A. Bardzo się cieszę, że dziś- 20 października, a więc na ponad dwa miesiące przed końcem roku, mogę stwierdzić, iż wszystkie założenia związane z Marketingiem i Komunikacją w naszym klubie na rok 2023 zostały zrealizowane — powiedział Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

— Cieszę, że już dziś możemy przedstawić nasz sklep online w nowej odsłonie. Jestem przekonany, że lepsza intuicyjność oraz przejrzystość strony w znaczącym stopniu poprawi jakość dokonywania zakupów. Otrzymywaliśmy sygnały od naszych kibiców mieszkających poza granicami naszego kraju, o utrudnionej możliwości dokonania zakupu z wysyłką. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych sympatyków i wsłuchując się w ich głos, od teraz niezależnie w jakim kraju mieszka sympatyk naszego klubu, będzie mógł, dokonać zakupu biało-niebieskich zakupów z dostawą do domu. Stale rozszerzamy naszą ofertę i już wkrótce do sprzedaży trafią kolejne produkty, w tym okolicznościowe, związane z 85-leciem klubu. Jestem przekonany, że nowy jasny podział na kategorię produktów oraz chat z pracownikiem sklepu, który chętnie pomoże podczas zakupów, sprawi, że wielu kibiców będzie wracać na stronę internetową www.sklep.stalmielec.com Dziękuję wszystkim zaangażowanym w zrealizowanie tego projektu — powiedział Damian Gąsiewski, Dyrektor Komunikacji i Marketingu w FKS Stal Mielec S.A.

— Nowy sklep internetowy, zamyka klamrą cele związane z marketingiem i komunikacją w klubie, jakie zostały przedstawione na rok 2023. Dziś możemy powiedzieć, że dzięki pracy wielu osób spełniliśmy wszystkie założenia. Nowe pomieszczenie dla przedstawicieli mediów oraz Gości klubu, modernizacja tunelu z wyjściem piłkarzy na murawę, rozpoczęcie budowy skyboxów oraz stanowisko sprzedaży biletów w Sklepie FKS Stal Mielec to jedne z tych założeń, które prezentowaliśmy Państwu podczas konferencji prasowej w grudniu 2022 roku. Nowa dwujęzyczna strona internetowa klubu oraz nasze formaty wideo w wersji podcastów na największych platformach to również wynik założeń na rok 2023. Należy pamiętać również, o „Wycieczkach na Stal”, podczas których dzieci i młodzież mogą, zobaczyć jak funkcjonuje klub piłkarski oraz spotkaniach z legendami naszego klubu w Sklepie FKS Stal Mielec. Dziś został spełniony ostatni cel- sklep, który z pewnością ucieszy wielu biało-niebieskich kibiców — powiedział Mateusz Prokopiak, Kierownik Komunikacji FKS Stal Mielec S.A.