Ostatni sparing podczas #camp2022 [FOTO] CSKA Sofia 1948 – PGE FKS Stal Mielec (0:0)

Za nami ostatni sparing podczas #camp2022. Drużyna trenera Adama Majewskiego w Turcji rozegrała 3 spotkania kontrolne (Slawia Sofia 3:0), (CSKA Sofia 1:1), a także dzisiejsze spotkanie z CSKA Sofia 1948, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

Na początku pierwszej połowy swoją szanse miał Hinokio, lecz strzał okazał się niecelny. Swoje szanse też miało CSKA Sofia 1948 lecz przed utratą bramki Stal uchronił Rafał Strączek. Obydwie drużyny prowadziły fragmentami grę, lecz sytuacja do przerwy nie uległa zmianie.

Po zmianie stron sytuacja na boisku uległa zmianie, drużyna z Bułgarii prowadziła ostrą grę w środku pola. Na boisku zaprezentowali się zawodnicy z II zespołu PGE FKS Stal Mielec, David Poreba, Michael Wyparło i Przemysław Maj. Wynik nie uległ zmianie, a Stal zakończyła obóz bez porażki, notując jedno zwycięstwo i dwa remisy.