Zamknij

Otwieramy nowy, powiększony i zmodernizowany Sklep FKS Stal Mielec!

Po kilku miesiącach prac remontowych możemy nareszcie oddać w ręce biało-niebieskich kibiców nowy, oficjalny Sklep FKS Stal Mielec. Otwarcie lokalu zaplanowaliśmy na dzień meczowy z Zagłębiem Lubin, 4 listopada (piątek), na godz. 15.00. Od tej pory kibice biało-niebieskich będą mogli już korzystać z naszego nowego Sklepu, który będzie otwarty także godzinę po zakończeniu spotkania z Zagłębiem Lubin. 

Nad całością prac oraz prawidłowym jej przebiegiem czuwała Firma MEEKO ARCHITEKCI. Nasi Projektanci każdego tygodnia doglądali wszystkich etapów prac, aby efekt końcowy był identyczny z założonym projektem oraz wizualizacją sklepu.

W ciągu kilku miesięcy zostały wykonane zaawansowane prace budowlano-remontowe oraz wykończeniowe, za które odpowiadała Firma HARDBUD. Zainstalowano między innymi nowe grzejniki, efektowny sufit oraz została położona nowa podłoga. Wykonana została także całkowicie nowa instalacja elektryczna, którą zrealizowała Firma ELDAR, a materiały oraz oświetlenie zapewniła Hurtownia Elektryczna MEGAEL. Materiały budowlane dostarczyła AGROBAZA. Firma NIKMET, producent wyrobów metalowych dostarczyła specjalnie zaprojektowane dla klubu konstrukcje regałowe, które domknęły jeden z ostatnich etapów prac w nowym lokalu. Ostatnim zamówionym elementem było wykończenie elewacji zewnętrznej.

Nasi Partnerzy przy tej realizacji świadczyli swoje usługi na zasadzie barteru, co w znaczny sposób odciążyło budżet projektu.

W nowym Sklepie Stali Mielec, oprócz dobrze już znanych mieleckim kibicom stalowych produktów i gadżetów, znajdują się też nowe propozycje odzieżowe od firmy 4F, partnera technicznego PGE FKS Stal Mielec, ale przede wszystkim nowe, klubowe ubrania ze spersonalizowanej linii odzieżowej „1939”. Niebawem w asortymencie sklepu pojawią się kolejne produkty z naszej oficjalnej serii ubrań. Życzymy wszystkim kibicom udanych zakupów, mając nadzieję, że to marketingowe przedsięwzięcie spotka się z pozytywnym odbiorem.

Godziny otwarcia nowego Sklepu FKS Stal Mielec pozostają bez zmian. Zapraszamy na zakupy w godz. 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku.

Fot. Jakub Dziedzic