Zamknij

Partnerem dzisiejszego meczu jest STARA CEGIELNIA APARTAMENTY

Partnerem dzisiejszego spotkania z Legią Warszawa jest Stara Cegielnia!

Nowe, wyjątkowe przedsięwzięcie deweloperskie „STARA CEGIELNIA” zachwyca bogatą ofertą, która zawiera lokale zróżnicowane pod względem powierzchni, umożliwiając znalezienie idealnego miejsca do zamieszkania, dającego poczucie przestrzeni, swobody  i zarazem stabilizacji.

Niewątpliwym atutem inwestycji „STARA CEGIELNIA” jest jej lokalizacja – w Mielcu, na styku ul. Wojsławskiej i ul. Racławickiej – w niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie na tyle daleko od niego, by zapewnić spokój i komfortowy odpoczynek. Do serca Starówki są stąd tylko trzy kilometry, które pokonamy spacerem albo w ciągu kilku minut jazdy samochodem lub jedną z linii autobusowych.

„STARA CEGIELNIA” to nowoczesne osiedle, docelowo składające się z sześciu budynków wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi, częścią usługową i niezbędną infrastrukturą.

Przedsięwzięcie deweloperskie zostanie zrealizowane w 3 etapach. Rozpoczęty już, pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych (budynek A i budynek B) o wysokości siedmiu pięter każdy, w których powstanie w sumie 157 mieszkań.

Bogata oferta daje możliwość wyboru spośród lokali o zróżnicowanych układach i metrażach – od kawalerek po 3 lub 4-pokojowe mieszkania. Do wszystkich mieszkań przypisane są loggie, balkony lub przestronne tarasy, które szczególnie na najwyższych piętrach pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na panoramę miasta. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca parkingowe w dwóch podziemnych halach garażowych, komórki lokatorskie, parking naziemny i duży teren zielony z placem zabaw położonym w centralnej części osiedla.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali na stronie internetowej www.staracegielnia.com.pl, pod numerem telefonu 608 549 162 oraz z Biurze Sprzedaży przy ul. Korczaka 8 w Mielcu.

Facebook: https://www.facebook.com/StaraCegielniaMielec